Havalimanı Transfer

Home / Havalimanı Transfer

Havalimanı Transfer Hizmeti Nedir?

Havalimanı transfer hizmetini tercih eden her öğrencimizi, İngiltere’ye vardıktan sonra kalacağı konaklamasına danışmanımız eşliğinde güvenle ve hızlıca ulaşmasını sağlıyoruz. Ayrıca öğrencilerimizi Londra’daki ilk eğitim gününde toplu ulaşım ile konaklamasından okuluna kadar eşlik ediyor ayrıca okulun ilk gününün ardından öğrencilerimize ihtiyaç duyacakları konularda destek sağlıyoruz.

  • Randevu

    Uçak bileti bilgilerinizi bizlere en az 15 gün önceden iletin. Sizler için bir randevu oluşturalım.

  • Havalimanı

    Uçaktan indiğiniz anda sizleri üzerinde ismini yazılı bir kart ile karşılayalım ve konaklamanıza bırakalım.

  • İlk Gün

    Programın başladığı ilk gün sizleri konaklamanızdan alıp, okula nasıl gideceğinizi tarif edelim ve ilk gün sizi okula bırakalım. Yolculuk esnasında, satın almış olduğunuz bir paket varsa bunları sizlere teslim edelim ve genel bilgiler verelim.

Hizmetlerimiz

Havalimanı Transfer

Havalimanı transfer hizmetini tercih eden her öğrencimizi, İngiltere’ye vardıktan sonra kalacağı konaklamasına danışmanımız eşliğinde güvenle ve hızlıca ulaşmasını sağlıyoruz.

Detaylar

Oryantasyon Paketi

Dileyen öğrenci, aile bireyleri, turist veya iş amaçlı ziyaretlerinizde Londra’da ki programınıza göre yarım gün ya da gün boyu rehberlik hizmeti sunmaktayız.

Detaylar

Hoşgeldin Paketi

İngiltere’ye ilk vardığınızda dert etmemeniz gereken ilk ihtiyaçlarınızı size bir paket halinde sunuyoruz. Dileyen öğrenci veya tatil ya da iş amaçlı seyahatleriniz de tarafimızdan sunulmaktadır.

Detaylar

Randevu Alın

İsminiz (zorunlu)

Havalimanı Seçin (zorunlu)

Mail Adresiniz (zorunlu)

Telefon Numaranız (zorunlu)

Tarih

Saat (zorunlu)