Kaplan International

Home / Kaplan International

Dünya üzerinden bir çok ülkede okulları bulunan Kaplan İnternational Colleges İngiltere’de 9 merkezde yüksek standatta eğitim hizmeti sunmaktadır. 80 yıldan fazla bir süredir öğrenciler, Kaplan International’a gelerek hem kaliteli eğitim aldılar hem de uluslarası bir ortamda farklı insanlarla tanışma kültürlerini yakından tanıma şansına sahip oldular. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ ile özdeşleşmiştir. Kaplan International Colleges’da eğitim görmeyi seçerseniz, uluslararası eğitim deneyimimiz ve kalite anlayışımızdan faydalanan binlerce öğrencinin arasına katılmış olacaksınız. İngiltere’de ki merkezleri, Londra(Covent Garden ve Leicester Square) Bournemouth Oxford Cambridge Manchester Liverpool Salisbury Bath Edinburgh Torquay’dır

Kaplan İnternational okullarında

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Akademik İngilizce
  • IELTS
  • İş İngilizcesi
  • Cambridge hazırlık kursları olan FCE ve CAE

 

eğitimleri sunulmaktadır.

KAPLAN İngiltere aynı zamanda genç öğrenciler için de yaz donemini kapsayan programlar sunmaktadır.Genel olarak katılım yaşının 12-17 arası olduğu bu programlar Teens Camp olarak adlandırılmaktadır. Temmuz ayı başı ile Ağustos ayı sonu arasında değişen tarihlerde sunulan bu programlar, farklı ülkelerden benzer yaş aralığındaki gençlere yönelik olup oldukça keyifli içeriğe sahiptir. İngilizce öğrenmenin yanı sıra pek çok eğlenceli etkinliğe katılma şansı da bulan öğrenciler, bu programlarda birçok şehri görebilmekte, programın yapıldığı merkezin konumuna göre denizin keyfini çıkarabilmekte ve nice güzel anılar biriktirebilmektedirler. Bu programların sunulduğu merkezler şöyle sıralanabilir:

  • Bath, Brighton, Bournemouth, Salisbury,
  • Cambridge, Greenwich, Torquay, Edinburgh.

Teens Camp programlarında sunulan konaklama seçenekleri ise Aile Yanı, Kampüs içi yurt ya da Öğrenci yurdu olarak verilmekle birlikte merkezlere göre değişebilmektedir.