Kings College

Home / Kings College

Kings Colleges, 1957 yılından beri İngiltere dil okulları arasında en kaliteli seçeneklerden biri olarak on binlerce öğrencinin tercihi olmuştur. İngiltere’de Londra, Oxford ve Bournemouth sehirlerinde hem dil eğitimi hem de üniveriste hazırlık programları sunan Kings Colleges 2017 yılı için Brighton dil okulunu da hizmete sokmuştur. Kings Colleges eğitmenlerinin tümü en az olduğu DELTA, CELTA veya MA in TESOL sertiifkalarından birine sahiptir. Her merkezinde ücretsiz ve kablosuz wi fi imkanı ile yüksek standarta sahip sınıflarda eğitim vermektedir Kings College ın Bournemouth da ki merkezi şehir merkezi ve plaja yürüyerek 5 ila 10 dakika mesafe aralığındadır Londra merkezi ise şehir merkezine 15 dakika uzalıktadır Oxford lokasyonu ise şehir merkezine otobüs ile 10 dakika uzaklıktadır.

En gelişmiş spesifik kurs imkanı sunan okullarımızın başında gelmektedir Sınav hazırlık kursları olan IELTS ve Cambridge CAE,FCE nın dışında sunduğu mesleki ingilizce programlarını aşağıda ki gibi belirtebiliriz.

 

  • İş ingilizcesi
  • Hukuk ingilizcesi
  • İşletme ve finans iş ingilizcesi
  • İşletme ve dijital medya iş ingilizcesi
  • Sanat ve dizayn iş ingilizcesi
  • Spor bilimleri iş ingilizcesi

Kings College büyük kampüsler içerisinde dünyanın her yerinden gelen öğrenciler ile bir arada güvenli ve keyifli bir eğitim ortamında yaz okulunu sunmaktadır Öğrencilerimizin sorunsuz bir program geçirmeleri için çok çalışmaktadırlar Yüzme tenis basketbol binicilik voleybol futbol gibi spor aktivitelerinin yanı sıra turistik geziler ile öğrencilerimizin hem dünya kültürünü tanımalarına hem de keyifli vakit geçirmelerine olanak sağlamaktadırlar.