LSI

Home / LSI

Büyük Britanya’da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için mükemmel bir tercih. Kozmopolit metropol Londra’da iki farklı merkez, tarihi üniversite kenti Cambridge ve capcanlı ve hareketli kıyı şehri Brighton arasında seçiminizi yapın. Britanya’daki tüm dil okullarımız British Council tarafından tamamen akredite edilmiş olup, mükemmel tesisler ve yardımsever, yüksek deneyimli öğretmenlerle hizmet sunmaktadır.

İngiltere’deki tüm dil okullarımız, Büyük Britanya tüm güzelliklerine erişebileceğiniz eksiksiz ve çok renkli bir sosyal program sunar. Hangi LSI okulunu seçerseniz seçin; Londra’da alışveriş ve West End’deki gösterilerden Cambridge’in sıcak pub’larına, oradan Brighton’ın ünlü plajında pikniklere, Stonehenge, Edinburgh ve hatta Paris’e hafta sonu gezilerine kadar İngiltere’nin sunabileceği en büyük güzelliklerin tümüne ulaşabilirsiniz.

Merkezlerimiz dünyada ve online yönetim ve iş İngilizcesi için kurslar sunar. Bireyler ve küçük gruplar için geniş bir yelpazede iş ingilizcesi kursları sunuyoruz. Programlarımız sizin özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanıyor. Tam nitelikli ve deneyimli öğretmenlerimiz en son öğretim yöntem ve teknoloji kullanmakta. Hedefinize ulaşmanıza yardımcı olmak için size detaylı kurs planı hazırlanacaktır. LSI, bu yüzden, mesleki amaçlar ve İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yer yapar.
Profesyonel müşterilerin çalışma ve sosyalleşme için sakin ve sessiz bir ortam sunan LSI Londra Merkez okulun en üst katında dayanan özel bir Profesyonel Merkezi var.

Okulumuz İngiltere de ki her merkezinde 7 – 17 yaş arasında ki genç öğrencilerimiz için hem İngilizcelerini geliştirecek eğitimin yanı sıra farklı milletlerden edinecekleri arkadaşları ile spor ve kültürel aktiviteler eşliğinde unutulmaz bir yaz yaşayacaklardır.