Oxford International

Home / Oxford International

Oxford International English Schools 1999 yılında yılında kurulmus olan ve 2016 yılında ismini ISIS den Oxford İnternational olarak değiştirmiş bir dil okulumuzdur British Council onaylı olan okulumuz İngiltere de Londra Greenwich te eğitim vermekte olup şehir merkezine 15 dakika uzaklıktadır Öğrencilerimi hem Londra merkezine bir tren ile rahatlıkla ulaşabilecek hem de yemyeşil huzurlu güvenli bir üniversite bölgesinde eğitim almış olmanın ayrıcalığını yaşayacaklardır Brighton daki merkerzimiz ise Londra ya tren ile 50 dakika da ulaşılabilir ve İngiltere nine n popüler tatil merkezi olarak adlandırılır Viktorya tarzı mimarisi ile şehir büyüleyici güzelliktedir.

Sınav hazırlık kurslarının yanı sıra spesifik kurslar ile eğitimlerine tam gaz devam etmektedir. Yoğun iş İngilizcesi kursu, yöneticilikten, pazarlama, finans ve insan kaynakları mesleklerine kadar geniş bir alanda eğitim vermekte ve mesleki yazışmalarda İngilizce kullanma becerisini arttırmaktır. Oxford International, yoğun İş İngilizcesi kursu 1 ile 50 hafta arasında değişmektedir. Katılım yaşının en az 16 olarak belirlendiği iş İngilizcesi kurslarında ofisimizde yapılan seviye tespit sınavında IELTS 4.0 ve üstü puan seviyesinde olanlar katılabilmektedir. Sınıflar maksimum 10 kişilik kapasitededir. Oxford International English, London Greenwich yoğun İş İngilizcesi kursunda haftada toplam 15 saat ders verilmektedir.

Okulumuz aynı zamanda yaz aylarında geniş kampüse sahip kolej veya üniversiteler ile anlaşarak yaz okulu programlarını genç öğrencilerimiz için sunmaktadırlar Okul müfredatında bulunan İngilizce dil kurslarının yanı sıra öğrencilerin boş zamanları için çeşitli aktivite ve gezi programları da yer almaktadır.