SSS

Home / SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Sorularınız mı var? Bizim de cevaplarımız

Ana dili İngilizce olan ülkeler arasında ülkemize en yakın olan İngiltere ve dünyada en fazla kullanılan İngiliz aksanı ile İngilizce’nin anavatanında eğitim almak doğru bir tercih olacaktır.

Her kişinin dil bilgisi, çabası, isteği birbirinden farklıdır. Bu nedenle gerekli olan eğitim süresi ve eğitim programı kişi ile yapılacak mülakat sonrasında netleşmektedir. Hiç dil bilmeyen bir öğrenci için 9 ay yeterli olabilecek iken orta seviyeyi tamamlamış bir öğrenci 3 aylık bir program ile dile hakim hissedebilmektedir.

Bu sorunun cevabı kişinin isteklerine göre şekillenmektedir. Daha önce hiç görmediğiniz ya da eğitim almadığınız şehirler hakkında yapacağımız yönlendirmeler ile doğru şehri seçmeniz konusunda size yardımcı olmaktayız.

Önemli olan ülkemize döndükten sonra İngilizceden uzaklaşmaktır. Okulda edineceğiniz arkadaşlarınızı devam ettirerek, İngilizce filmler seyretmeye, kitaplar okumaya ve özellikler hepimizin hayatında olan sosyal medyada İngilizce kaynakları takip etmek dili hayatınıza sokacak ve pratiğinizi kuvvetlendirmeye yardımcı olacaktır.

Aile yani ve yurt konaklama tercihleri öğrenciye artı ve eksileri ile net olarak anlatıldığı takdirde öğrenci hem isteklerine hem de maddi durumuna göre doğru tercihi kendisi yapacaktır. Olası bir memnuniyetsizlik durumunda okullarımız ile irtibata geçiyor ve gerekli değişikliklerin yapılmasında öğrencimizi yalnız bırakmıyoruz.

İsteyen öğrencilerimize uçak bileti ayarlıyoruz. Ancak dileyen öğrencilerimiz bu hizmeti kendileri de temin edebilirler.

Öğrencilerimizin kayıtlarını oluşturmadan önce vize görüşmesi için gerekli mülakatı yaparak genel kabul edilen kriterler konusunda kendilerinden bilgi alıyor ve kendilerini en doğru şekilde yönlendiriyoruz. Öğrencilerimize dürüstçe belirtmemiz gerekir ki hiç bir zaman %100 vize alacağız demek doğru değildir. Ancak vizeniz onaylanmadan hiç bir okulun tam ödemesini gercekleştirmiş olmuyorsunuz. Her öğrenci vize red alması durumunda sadece okulun ön kayıt bedeli olan (ortalama 50-100 GBP aralığında) tutarı yanmaktadır.

Firmamızın size sunacağı danışmanlık için bu süreçte ekstra bir ücret talep etmemektedir. 

Firmamızın asil amacı olan güven ve şeffaflık ilkelerimize dayanarak belirtmemiz gerekir ki tüm okullar Türkiye’de ki tüm acentelere ayni fiyat listesini ve ayni indirim oranlarını sunarlar. İsteyen öğrencilerimize ilgilendikleri okulun fiyat listesini ve güncel indirim promosyon listesini göndererek kendisi için hazırlanan fiyat listesini karşılaştırabilirler.

Daha fazla bilgi için